


Каркас для ванни 170х70 см AM.PM Gem W90A-170-070W-R
3 552 ₴
- В наявності
- Код: W90A-170-070W-R
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жорсткий сталевий каркас стійкий до підвищених навантажень і деформації.
Унікальне порошкове напилення наділяє покриття високими захисними властивостями і підтримує естетичний зовнішній вигляд конструкції.
Всі з'єднання виконані з анодованого або оцинкованого матеріалу, стійкого до зовнішніх впливів.
Конструкція оптимально розподіляє навантаження по чаші, виключаючи прогини і пошкодження корпусу.
Гарантія 5 років
Виготовлений з високоякісних матеріалів
Набір кріплень для надійної фіксації в комплекті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 1644 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 620 мм |
| Колекція | Gem |
| Матеріал ванни | Сталева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 552 ₴


