Встиг стати культовим, дизайн змішувачів Arc являє собою квінтесенцію скандинавської філософії – максимальна функціональність у самому стильному виконанні.
- Передовий дизайн: хромований корпус, джойстиковое управління і поворотний вилив оригінальної форми створюють рельєфний силует і вражають функціональними рішеннями.
- Трендова розробка: перемикання води на верхній душ здійснюється поворотом виливу.
Rub & Clean: сучасна функція дозволяє швидко очищати аератор.
- Ідеальне управління: керамічний картридж Light Flow забезпечує плавне керування ручкою змішувача і оптимальне регулювання температури води і потужності потоку.
- Бездоганний зовнішній вигляд: покриття High Gloss перевищує рекомендовані стандарти міцності і гарантує ювелірний блиск продукту на термін понад 10 років.
- Економія ресурсу: унікальна розробка Damixa, аератор EcoSave, насичує струмінь води повітрям, що дозволяє скоротити витрату води практично в два рази. Регулювання аератора в межах 15 градусів у бік дозволяє настроїти роботу змішувача.
- Тривала гарантія: продукт прослужить вам мінімум 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 192 мм |
| Глибина | 161 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Ширина | 206 мм |
- Ціна: 13 371 ₴










