Змішувач для ванни і душа, монтується в стіну AM.PM X-Joy F85A45000
5 296 ₴
- В наявності
- Код: F85A45000
Змішувачі X-Joy – по-справжньому дизайнерські продукти в своєму ціновому сегменті. Розроблені дизайн-агентством GP designpartners з Австрії, в 2019 році змішувачі були удостоєні престижної премії Red Dot Design Awards, знака якості, відомого всьому світу.
Смеситель X-Joy оборудован специально спроектированным для AM.PM керамическим картриджем SoftMotion 35 мм, который обеспечивает оптимальную регулировку температуры, а также позволяет выдерживать любые перепады давления.
Корпус смесителя X-Joy изготовлен по принципу цельного литья из латуни. Покрытие Everlast – вдвое превышает отраслевые стандарты по прочности и износостойкости. Ювелирный блеск и прочность покрытия достигаются по стандарту Chrome plating standard NSS 80H.
Отдельная гарантия на корпус и покрытие – 10 лет, в два раза больше чем принято по европейским стандартам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 5 296 ₴










