Трендовий дизайн: унікальна форма виділяється серед одноманітних стандартних змішувачів. Унікальна архітектура: математично вивірене співвідношення висоти змішувача, довжини виливу і кута нахилу аератора. Бездоганний зовнішній вигляд: покриття High Gloss перевищує рекомендовані стандарти міцності і гарантує ювелірний блиск продукту на термін понад 10 років.
Идеальное управление: керамический картридж Light Flow обеспечивает плавное управление ручкой смесителя и оптимальную регулировку температуры и мощности потока. Экономия ресурса: уникальная разработка Damixa, аэратор EcoSave, насыщает струю воды воздухом, что позволяет сократить расход практически в два раза.
Длительная гарантия: продукт прослужит вам минимум 5 лет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 179 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 681 ₴



