| У колекції Apollo ультрасучасний мінімалістичний дизайн зустрічається з функціональністю і неперевершеною якістю Damixa. У відповідності зі скандинавськими традиціями, продукти Apollo підкорюють з першого погляду своєю зовнішньою виразністю, так і своїми конструктивними рішеннями. - Стремление к совершенству: идеально четкие плоскости сочетаются с динамичным изгибом ручки. - Идеальное управление: керамический картридж Light Flow обеспечивает плавное управление ручкой смесителя и оптимальную регулировку температуры воды и мощности потока. - Безупречный внешний вид: покрытие High Gloss превышает рекомендуемые стандарты прочности и гарантирует ювелирный блеск продукта на срок более 10 лет. - Экономия ресурса: уникальная разработка Damixa, аэратор EcoSave, насыщает струю воды воздухом, что позволяет сократить расход практически в два раза. - Тривала гарантія: продукт прослужить вам мінімум 5 років. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 163 мм |
| Глибина | 136 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 770 ₴










