У колекції Apollo ультрасучасний мінімалістичний дизайн зустрічається з функціональністю і неперевершеною якістю Damixa. У відповідності зі скандинавськими традиціями, продукти
Apollo підкорюють з першого погляду своєю зовнішньою виразністю, так і своїми конструктивними рішеннями.
- Прагнення до досконалості: ідеально чіткі площини поєднуються
із вигином ручки.
- Ідеальне управління: керамічний картридж Light Flow забезпечує плавне керування ручкою змішувача і оптимальне регулювання температури і потужності потоку.
- Бездоганний зовнішній вигляд: покриття High Gloss перевищує рекомендовані стандарти міцності і гарантує ювелірний
блиск продукту на термін понад 10 років.
- Тривала гарантія: продукт прослужить вам мінімум 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Глибина | 171 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Ширина | 182 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 236 ₴




