



Змішувач, що монтується на стіну з гігієнічним душем і тримачем damixa Option 212000000
Колекція Option - це лінійка сучасних функціональних продуктів. Займаючи мінімум місця в просторі, вона справно служить для вирішення ряду гігієнічних завдань.
Естетика у функціональному обрамленні: компактний змішувач з настінного установкою економить простір, стильна ручка-стік зручна в управлінні, а гігієнічний душ з держателем подбає про повноцінної чистоті. Ідеальне управління: керамічний картридж Light Flow забезпечує плавне керування ручкою змішувача і оптимальне регулювання температури і потужності потоку.
Бездоганний зовнішній вигляд: покриття High Gloss перевищує рекомендовані стандарти міцності і гарантує ювелірний блиск продукту на термін понад 10 років.
Тривала гарантія: продукт прослужить вам мінімум 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Прихований |
| Призначення змішувача | Для прихованого монтажу |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Ні |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 047 ₴


