Змішувач, монтуємий на стіну з гігієнічним душем і держателем damixa Origin Bit 777510000
Мінімалістичний дизайн колекції Origin Bit знаходить відображення в простих геометричних формах і плавних лініях. Найбільша колекція наповнена вражає своєю ергономічністю і різноманітністю функцій.
- Універсальність, яку ви шукали: чітко вивірені пропорції продуктів роблять їх максимально комфортними у використанні.
- Идеальное управление: керамический картридж Light Flow обеспечивает плавное управление ручкой смесителя и оптимальную регулировку температуры воды и мощности потока.
- Безупречный внешний вид: покрытие High Gloss превышает рекомендуемые стандарты прочности и гарантирует ювелирный блеск продукта на срок более 10 лет.
- С заботой о чистоте: к смесителю прилагается функциональный гигиенический душ и шланг для душа.
- Длительная гарантия: продукт прослужит вам минимум 5 лет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аератор | Немає |
| Вбудований фільтр | Немає |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 167 мм |
| Держатель для душової лійки | Да |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Донний клапан | Немає |
| Душовий шланг | Да |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Лійка | Так |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для прихованого монтажу |
| Перемикач на фільтр | Немає |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Термостат | Немає |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 4 010 ₴










