
Змішувач для ванни і душа з довгим виливом та ручний душ damixa Palace One 419500000
Датський дизайн за доступною ціною!
Спеціальний картридж, адаптований до умов наших водопровідних мереж.
Комфортне керування змішувачем, які пройшли європейську сертифікацію! Змішувачі колекції Palace ONE відрізняються обтічними формами, вони великі і зручні, мають зручний кут нахилу аератора.
Гарантія збільшується до 10 років з дати продажу в тому випадку, якщо у перший місяць після закінчення перших п'яти років змішувач проходить сервісне обслуговування в авторизованому сервісному центрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 163 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 004 ₴


