Колекція Space повністю відповідає своїй назві. Обтічні лаконічні форми за мотивами космічного корабля, сяюче покриття і неймовірно слухняне управління.
Космічний дизайн: стилістика змішувача Space відсилає нас до сай-фай естетиці завдяки плавним лініям і масивнії конструкції.
Ідеальне управління: керамічний картридж Light Flow забезпечує плавне керування ручкою змішувача і оптимальне регулювання температури і потужності потоку.
Бездоганний зовнішній вигляд: покриття High Gloss перевищує рекомендовані стандарти міцності і гарантує ювелірний блиск продукту на термін більше 10 років.
Економія ресурсу: унікальна розробка Damixa, аератор EcoSave, насичує струмінь води повітрям, що дозволяє скоротити витрату практично в два рази.
Тривала гарантія: продукт прослужить вам мінімум 5 років.
5 лет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 151 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 3 094 ₴








