Мильниця-решітка AM.PM Inspire A5034600
Колекція аксесуарів Inspire встановлює нові стандарти дизайну ванної кімнати і вражає уяву досконалими лініями і ультрасучасними формами.
Витончено-мінімалістичний дизайн: ідеальна геометрія, рівні грані, відполіровані до дзеркального блиску.
Очевидна спадкоємність форм в продуктах колекції.
Гарантія 10 років
Очевидна спадкоємність форм в продуктах
Матеріал, стійкий до ударів та подряпин
Латунь найвищої якості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 200 г |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип мильниці | Настінна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Inspire |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 049 ₴







