Змішувач для умивальника сенсорний AM.PM Inspire 2.0 F50A02300
12 838 ₴
- В наявності
- Код: F50A02300
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інноваційне поповнення колекції Inspire V2.0: сенсорний змішувач у неповторному дизайнерському рішенні для тих, хто йде в ногу з часом
Абсолютна гігієнічність: налаштуйте температуру води, щоб потім користуватися змішувачем без зайвих дотиків
Лаконічний вигляд, який зберігає високу функціональність: ручка регулювання струменя розташована на самому змішувачі, що спрощує щоденне використання продукту
Універсальне рішення: сенсорний змішувач Inspire V2.0 працює від звичайних батарейок АА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Сенсорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 167 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Inspire 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 838 ₴










