

Клавіша для інсталяції пневматична AM.PM Pro S I047001
1 099 ₴
879 ₴
- В наявності
- Код: I047001
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клавіша пневматична для інсталяції AM.PM Pro I012704.
Матеріал пластик
Колір білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Кнопка змиву |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Матеріал інсталяції | Пластик |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кнопки змиву | 138 мм |
| Ширина кнопки змиву | 210 мм |
| Глибина кнопки змиву | 10 мм |
| Комплектація | |
| Кнопка змиву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴


