Душова кабіна Gem 1/4 Round 80x80 см AM.PM без піддону W90UG-401-080BT
20 185 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: W90UG-401-080BT
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вперше в доступному сегменті: ультра-модний стиль Dynamic Organic — природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною. В кабіні цей стиль втілився в преміальної легкості конструкції: тонкі профілі і мінімальна кількість акрилу.
Можлива установка без піддону
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 32 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Двухстенное |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Колір профілю | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 185 ₴










