Матеріал сидіння дюропластів, стійкий до появи подряпин, в поєднанні з кріпленнями з нержавіючої сталі гарантують довговічність сидіння. Механізм плавного опускання, розрахований на 100 000 закривань - комфорт у використанні, механізм швидкого зняття - легкість в догляді за сидінням і керамікою.
Сумісність з товаром C508607WH
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 466 мм |
| Матеріал | Дюропластів |
| Наявність мікроліфта | Так |
| Тип | Сидіння з кришкою |
| Колір | Білий |
| Ширина | 362 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Inspire |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴




