| Ультрасучасний стиль змішувача - Dynamic Organic - це природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною. Максимальний комфорт: плавне обертання виливу в будь-якому напрямку забезпечує неперевершене задоволення від використання і зручність в роботі на кухні. Кухонний змішувач АМ.РМ з вбудованим каналом для питної води успішно поєднує в собі два в одному. Завдяки прогресивної технології Fresh Boost при обертанні ручки на 90 градусів ви можете насолоджуватися чистою водою з фільтра. Якщо ж Вам потрібна звичайна вода, змішувач управляється звичним способом. Також, конструкція, що поєднує в собі 2 в 1, економить місце і надає кухні охайний вигляд без зайвих елементів. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 383 мм |
| Глибина | 226 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 837 ₴









