Тумба з раковиною підвісна 75 см 2 ящика AM.PM Gem S M91-FHX0752-WC0752BF38
Меблі AM.PM GEM S - сучасний європейський дизайн в стилі мінімалізм. Комплект меблів оснащений самої компактної і функціональної раковиною на ринку: проекція всього 42 см при максимальній глибині чаші! Трендові поєднання кольорів: білий глянець і базальт.
Антиковзаюче покриття ящиків кольору металік - європейський стандарт.
Напрямні прихованого монтажу Hettich з системою м'якого закривання soft close. Покриття 7 шарів поліакриловими емалями захищає меблі від впливу вологи і підтримує первісний колір продукту протягом усього терміну служби. Підвісна конструкція виглядає ефектно і вимагає меншого часу на прибирання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 19 кг |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка, порцеляна, санфаянс |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 337 ₴









