Змішувач для душу AM.PM Sense F7520000
Універсальний дизайн на всі часи: прямокутна форма із заокругленими лініями буде ідеально поєднуватися як з класикою, так і сучасним стилем.
Комфорт на будь-яких раковинах: усвідомлено великий розмір, масивна ручка, зручний витягнутий вилив.
Ексклюзивна розробка для АМ.РМ: спеціально спроектований керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує низький рівень шуму, витримує максимальну температуру до 95⁰С і тиск до 35 атмосфер.
Функції для зручності використання: оптимальний кут нахилу аератора та насичення води повітрям забезпечує відсутність бризів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Ні |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 141 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 415 ₴









