Дзеркальна шафа з підсвічуванням 60см, лівий, базальт AM.PM Gem S M91MPL0601BF38
Дзеркальна шафа AM.PM GEM S - це багатофункціональна зона для зберігання засобів гігієни, оснащена дзеркалом з LED підсвічуванням, в сучасному дизайні в стилі мінімалізм.
Трендові поєднання кольорів: білий глянець і темний камінь.
Покриття 7 шарів поліакриловими емалями захищає меблі від впливу вологи і підтримує первісний колір продукту протягом усього терміну служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Глибина | 167 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
| Висота | 720 мм |
| Гарантійний термін | 36 міска |
| Дручка | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 3 шт. |
| Корпус | ДСП |
| Наявність декоративної підсвітки | Да |
| Настінний кріплення | Да |
| Основний колір | Білий |
| Підсвітка (тип ламп) | Світлодіодна |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Фасади | МДФ |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 327 ₴










