Змішувач для душа, що монтується в стіну, з термостатом AM.PM Sensation F3075600
20 703 ₴
- В наявності
- Код: F3075600
Характерна форма в стилі Dynamic Organic, натхненна природними органічними формами, доведеними до досконалості людиною, — це справжній вибір досвідчених і чуттєвих.
Інтуїтивне управління: ергономічна форма і розташування рукояток забезпечують максимальний комфорт при регулюванні.
Термостатический картридж с высокочувствительным термоэлементом Vernet и быстрой реакцией на изменения температуры или давления в водопроводной сети защищает от ожога даже при внезапном отключении холодной воды.
Продуманная конструкция: сопряжение рукояток и декоративных частей максимально защищает внутренние полости от попадания воды и загрязнений, а дренажные каналы обеспечат вывод конденсата из стены наружу.
Гарантия 10 лет
Система шумоподавления в комбинации с MultiDock снижают уровень шума до минимума
Изготовлен из латуни с пониженным содержанием свинца
Протестований на 500 000 циклів включення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для прихованого монтажу |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Термостатичний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sensation |
- Ціна: 20 703 ₴









