Змішувач для ванни і душа, що монтується в стіну, AM.PM Sensation F3085000
11 148 ₴
- В наявності
- Код: F3085000
Характерна форма в стилі Dynamic Organic, натхненна природними органічними формами, доведеними до досконалості людиною, — це справжній вибір досвідчених і чуттєвих.
Інтуїтивне управління: ергономічна форма і розташування рукояток забезпечують максимальний комфорт при регулюванні.
Эксклюзивная разработка для АМ.РМ: специально спроектированный керамический картридж SoftMotion 35 мм обеспечивает низкий уровень шума, выдерживает максимальную температуру до 95⁰С и давление до 35 атмосфер.
Продуманная конструкция: сопряжение рукояток и декоративных частей максимально защищает внутренние полости от попадания воды и загрязнений, а дренажные каналы обеспечат вывод конденсата из стены наружу.
Гарантия 10 лет
Система шумоподавления в комбинации с MultiDock снижают уровень шума до минимума
Изготовлен из латуни с пониженным содержанием свинца
Протестирован на 500 000 циклов включения
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Призначення змішувача | Для прихованого монтажу |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 202 мм |
| Глибина | 103 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sensation |
- Ціна: 11 148 ₴











