Характерна форма в стилі Dynamic Organic, натхненна природними органічними формами, доведеними до досконалості людиною, — це справжній вибір досвідчених і чуттєвих.
Інноваційна функціональність: верхня поверхня змішувача дозволяє розмістити ванні приналежності, як на зручній полиці.
Ексклюзивна розробка для АМ.РМ: спеціально спроектований керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує низький рівень шуму, витримує максимальну температуру до 95⁰С і тиск до 35 атмосфер.
Завдяки прихованим эксцентрикам змішувач можна поставити впритул до стіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Ні |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 296 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sensation |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 106 ₴







