Скляна полиця 50 см з колекції Joy, щоб найнеобхідніше завжди було під рукою. Ідеально впишеться в сучасну ванну кімнату і буде радувати око кожен день.
- Містка поверхню для зберігання банного приладдя і косметики.
- Матове скло відрізняється міцністю і легкістю в прибиранні.
- Власники з двох боків щільно прилягають до стіни і не розхитуються за рахунок спеціального шурупного кріплення.
- Ущільнювальний елемент між скляною полицею і її власниками надійно фіксує пристрій.
Виконана в сучасному дизайні, легко комбінується з іншими продуктами бренду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма полиці | пряма овальна |
| Колір покриття | Хром |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 505 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | скло матове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Joy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴









