

Контейнер для ванни AM.PM Gem W90A-070-070W-C
Мультифункціональний модуль для ванни: додаткова ніша для зберігання (економія простору ванної кімнати), столик (поличка для аксесуарів), альтернатива кошику для білизни.
Обсяг 23 л, максимальна вага до 3 кг Для ванн: W90A-150-070W-A, W90A-170-070W-A.
Обсяг 23 л, максимальна вага до 3 кг Для ванн: W90A-150-070W-A, W90A-170-070W-A.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 г |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 586 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Об'єм | 23 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 742 ₴


