Датський дизайн за доступною ціною!
Спеціальний картридж, адаптований до умов водопровідних мереж.
Комфортне керування змішувачем, які пройшли європейську сертифікацію!
Змішувачі колекції Palace ONE відрізняються обтічними формами, вони великі і зручні, мають зручний кут нахилу аератора.
Гарантія збільшується до 10 років з дати продажу в тому випадку, якщо у перший місяць після закінчення перших п'яти років змішувач проходить сервісне обслуговування в авторизованому сервісному центрі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 178 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 123 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 914 ₴










