Душові двері, що представляють собою одну дві скляні стулки в алюмінієвому профілі.
Прозоре матове скло має спеціальне покриття ""антікапля"", завдяки якому конденсат не затримується на поверхні двері.
Ролики з нержавіючої сталі забезпечують плавний хід дверей, стійкі до вологи і служать довгі роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиплагове покриття | Да |
| Вага | 28.5 кг |
| Висота | 1900 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір профілю | Хром |
| Колір фурнітури | Глянсовий хром |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 564 ₴




