Мильниця скляна з настінним утримувачем AM.PM Joy A8434200
665 ₴
274 ₴
- В наявності
- Код: A8434200
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мильниця з настінним утримувачем з колекції Joy, щоб найнеобхідніше завжди було під рукою. Ідеально впишеться в сучасну ванну кімнату і буде радувати око кожен день.
- Матове скло відрізняється міцністю і легкістю в прибиранні.
- Тримач щільно прилягає до стіни і не розхитується за рахунок спеціального шурупного кріплення.
- Ущільнювальний елемент між скляною мильницею і її держателем надійно фіксує пристрій.
- Выполнена в современном дизайне, легко комбинируется с другими продуктами бренда.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 72 мм |
| Діаметр | 109 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Матеріал | Скло |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип мильниці | Настінна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Joy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴









