Вивірений геометричний дизайн: ідеально рівні поверхні у поєднанні з чіткими гранями – лише кільком виробникам у світі під силу робота такого рівня складності.
Преміальні деталі у дизайні: ідеальне прилягання до стіни, приховані кріплення і фановий вихід.
Ефективний душовою змив забезпечує повноцінне омивання чаші унітазу.
Ідеально поєднується зі спеціально сконструйованим сидінням з механізмом плавного зачинення в дизайні Wrap Over: кришка повністю закриває сидіння (сидіння C507852WH купується окремо)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Ні |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Конструкція чаші | Воронкоподібна |
| Матеріал бачка | Санфарфор |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Організація змиваючого потоку | Душовий |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Приставний |
| Стиль сантехнічного вироби | Хай-тек |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Ні |
| Унітаз | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Inspire |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 557 ₴










