Змішувач для кухні AM.PM Like F80E07100
Вперше модний дизайнерський змішувач в доступному сегменті: ультрамодний стиль Dynamic Organic - природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною. Максимальний комфорт: плавне обертання поворотного виливу в будь-якому напрямку забезпечує неперевершене задоволення від використання і зручність в роботі на кухні. Ексклюзивна розробка: спеціально спроектований для АМ.РМ керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску. Розроблено з урахуванням ваших потреб і особливостей різних просторів. Високий виливши змішувача Like ідеально підійде для будь-якої раковини допоможе вам з легкістю впорається з такими завданнями, як наповнення великих ємностей....
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 383 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватный |
| Монтаж | На стільницю |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Термостат | Немає |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Аератор | Так |
| Перемикач на фільтр | Немає |
| Вбудований фільтр | Немає |
| Гарантійний термін | 120 міска |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Тип підводки | Гнучка |
| Поворотний вилив | Да |
| Форма излива | Традиційна |
| Длина излива | 200 мм |
| Висота виливу | 270 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 32 мм |
| Максимальна витрата води | 9 літр/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 929 ₴










