Аксесуари Inspire V2.0 – ще одне посилання до Hi-Tech дизайну;
Обтічна форма та стильні елементи з ультратонкого надміцного скла нагадують сучасні смартфони зовні та тактильно;
Максимальна заповненість колекції аксесуарів для завершеного образу ванної кімнати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Матеріал | Скло |
| Розміщення | Настінне |
| Тип | Стакан |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 139 ₴









