
Клавіша Fit S для встановлення чорна матова I050138 AM.PM Fit S
1 649 ₴
- В наявності
- Код: I050138
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клавіша для інсталяції механічна, пластик, глянсовий хром
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стан | Новий |
| Тип інсталяції | Кнопка змиву |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 136 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴


