Кухонний змішувач Damixa з вбудованим каналом для питної води успішно поєднує два в одному.
Завдяки прогресивній технології під час обертання ручки на 90 градусів ви можете насолоджуватися чистою водою з фільтра.
Якщо Вам потрібна звичайна вода, змішувач управляється звичним способом. Також, конструкція, що поєднує в собі 2 в 1, заощаджує місце і надає кухні охайного вигляду без зайвих елементів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 9 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Лійка | Ні |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Висота виливу | 271 мм |
| Глибина | 209 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 32 мм |
| Довжина виливу | 202 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 010 ₴









