

Універсальне дзеркало з контурним LED підсвічуванням, ІЧ-сенсором, кругле AM.PM X-Joy, 80 см M85AMOX0651WG38
11 158 ₴
- В наявності
- Код: M85AMOX0801WG38
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультрамодний універсальний дизайн дзеркал від студії дизайну AM.PM Design підійде до інтер'єру будь-якої ванної кімнати.
Яскраве контурне LED-підсвічування забезпечує відмінне розсіяне освітлення та відсутність тіней. Термін служби світлодіодів становить понад 30 000 годин. Сенсорний вимикач Touchless – жодних відбитків на дзеркальному полотні! Світло включається легким помахом руки, функція димування дозволяє регулювати яскравість жестом. Гарантія 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 г |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
| Гарантійний термін | 36 міска |
| Глибина | 30 мм |
| Наявність декоративної підсвітки | Да |
| Настінний кріплення | Да |
| Основний колір | Сріблястий |
| Підігрів дзеркала | Немає |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 158 ₴


