Унітаз AM.PM Bliss L C531739WH без сидіння
Сантехнічна продукція від компанії АМ.РМ - це вишуканий і сучасний дизайн, а також гарне співвідношення якості та ціни. Вибираючи АМ.РМ, ви можете не дбати про технічні складові та робити вибір серцем. При виробництві використовують лише найактуальніші розробки, що існують на ринку. Високі стандарти якості застосовуються у всіх колекціях незалежно від сегмента.
Представлений тут підвісний унітаз C531739WH серії Bliss L від AM.PM являє собою чашу з горизонтальним зливом, що поставляється без сидіння і бачка (придбаються окремо).
Модель сумісна з дюропластовим сидінням Bliss L С537853WH з функцією повільного закривання кришки Soft Close (не входить в комплект поставки).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Ні |
| Вага | 25.6 кг |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Стиль сантехнічного вироби | Класичний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 565 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Ні |
| Унітаз | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 739 ₴









