Дзеркало настінне AM.PM INSPIRE2.0 з LED-підсвічуванням і системою антизапотівання, 120 см M50AMOX1201SA
Тонкі елегантні грані, детально вивірені кути та форми;
Ультратонке алюмінієве дзеркало: товщина разом з LED-підсвічуванням складає всього 2 см;
Інтегроване сенсорне підсвічування встановлене під кутом, оптимальним для нанесення макіяжу;
Сучасне та зручне сенсорне керування з можливістю налаштування яскравості та двома типами підсвічування дозволить створити відповідну атмосферу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | пряме |
| Колір покриття | Хром |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 804 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 1207 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 739 ₴







