HIT, База з раковиною, підлогова, ящики, 75 см, білий глянець M93A-FSX0752-WC0752WG38
Новинка меблів для ванної Hit. Білі глянсові фасади покриті екологічно чистими та довговічними поліакриловими емалями, які наносяться за спеціальною технологією фарбування в 7 шарів. Це забезпечує насичений колір упродовж усього терміну експлуатації (від 10 років). М'яке відкриття та закриття ящиків забезпечують напрямні прихованого монтажу із системою м'якого закривання soft close. Тумба комплектується раковиною зі склоподібного фарфору, найгігієнічнішого та найвологостійкішого матеріалу. Це найкомпактніша та найфункціональніша раковина на ринку: проєкція всього 42 см за максимальної глибини чаші!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Раковина | порцеляна |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шухляда | 272 шт. |
| Основний колір | Білий глянець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 161 ₴











