Одна з найбільш популярних форм в кераміці - дизайн в стилі organic, натхненний природою; ідеально збалансовані пропорції. Завдяки прихованим кріпленням та прихованому фановому виходу догляд за керамікою напрочуд легкий. FlashClean – нове покоління безободкових унітазів без використання пластику: 100% гігієнічності, 0% бризок. Бездоганна поверхня: виготовлений зі склоподібного фарфору найгігієнічнішого та вологостійкого матеріалу. Бездоганна стійкість до вологи плям і запахів: ідеальне глазурування навіть візуально прихованих зон. Сидіння купується окремо C537853WHC, 537854WH. Цей унітаз можна також укомплектувати електронними кришками біде: артикули CCC7851WH; CCC7853WH
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Так |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 857 ₴










