Ванна акрилова Apollo 150x70 47WA-150-070W-A Damixa Apollo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Тип ванни | Пристінна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 419 ₴









